AKCE

SKY BRIDGE 721 – DOLNÍ MORAVA

Pionýrský oddíl Divoká Orlice pořádá jednodenní výlet pro děti a rodiče na nejdelší visutý most na světě, Sky Bridge 721 na Dolní Moravě. Pojeďte s námi na Dolní Moravu a zažijte adrenalinový přechod přes nejdelší visutý most světa, jízdu na nejdelší bobové dráze v ČR a zároveň druhé nejdelší v Evropě, či nádherné vyvezení lanovkou na hřeben hory Chlum. O zážitky nebude nouze!

Sky Bridge 721 je pro odvážné. Kdo se bojí výšek, by na něj vstupovat neměl. Nejdelší visutý most světa je výzvou a také jedinečným zážitkem.
Lávka je v provozu od května roku 2022. Jedná se tak o novou atrakci, která vede od chaty Slaměnka v části Velká Morava na hřeben hory Chlum. V Pardubickém kraji tak najdete unikátní stavbu, kterou budou znát na celém světě. Se svými 721 metry je totiž Sky Bridge vůbec tím nejdelším visutým mostem na světě. Americký časopis Time ho dokonce zařadil mezi 50 nejlepších míst světa.

PROGRAM ZÁJEZDU:

  • odjezd v ranních hodinách, směr Dolní Morava
  • následuje vyvezení lanovkou k visutému mostu
  • přechod přes visutý most Sky Bridge 721
  • jízda na „Mamutí“ bobové dráze, (3 000 metrů dlouhá)
  • zastávka a zhodnocení akce v McDonald′s, či KFC

S sebou si vezměte svačinu a pití na celý den a přiměřené kapesné na suvenýry, či na zastávku v McDonald′s nebo  KFC.

Termín této akce je 30.9.2023

Sraz je v 7:00 hodin před školou Jižní předměstí v Rokycanech

Návrat cca ve 22:00 hodin před školu Jižní předměstí v Rokycanech

  • Cena pro děti činí 1 100 Kč
  • Cena pro dospělé činí 1 600 Kč

(v ceně je zahrnuta doprava na Dolní Moravu a zpět, lanovka na vrchol, vstup na visutý most Sky Bridge 721 a vstup na „Mamutí“ bobovou dráhu)

 

KAPACITA ZÁJEZDU JE 52 OSOB

Platbu za tuto akci posílejte na účet: 5166224023/0800, přičemž v poznámce uvedete jméno a příjmení účastníka a do závorky rodič, či dítě. Platbu prosím proveďte nejpozději do 23.9.2023!!!

Přihlašovací formulář na tuto akci naleznete na našich webových stránkách: www.rokycanydivokaorlice.cz, kde rovněž naleznete i bližší informace k této akci. Případné dotazy směřujte na email:martina737@seznam.cz nebo na telefonní číslo +420 736 603 457.

 

PŘIHLÁŠKY POSÍLEJTE NA EMAIL – martina737@seznam.cz

ve tvaru:

Jméno a příjmení

Datum narození

Adresa trvalého bydliště

Telefonní číslo