PS DIVOKÁ ORLICE POŘÁDÁ LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR „HOLLYWOOD“

Je to již 12. ročník. Tento tábor je určen pro úplné začátečníky, ale i pokročilé dívky ve věku od 6 do 15 let. Ubytovací kapacita tohoto tábora je 50 míst.

Místo: Rekreační středisko Máj, které leží nedaleko města Plasy v Západních Čechách společně s městečky Rabštejn nad Střelou a Manětín. Plasy patří mezi nejkrásnější místa okresu Plzeň – sever.

Ubytování: V pevném objektu, kde jsou sociální zařízení, sprchy, el. energie a pokoje vybavené lůžkovinami. Dále v chatkách po 4 osobách.

Stravování: V jídelně 5x denně. Pitný režim je samozřejmě také zajištěn.

Cena: 4 500 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, doprava, stravování, program, ceny, diplomy a účastnické listy)

Termín: 30. 7. – 6. 8. 2023

Odjezd: 30.7.2023 – místo a čas odjezdu a příjezdu bude upřesněn v průvodním dopise zaslaném dětem

Příjezd: 6. 8. 2023

Děti budou pod stálým dohledem zkušených tanečníků a kvalifikovaných zdravotníků.

Program: Pro účastníky tábora je připravena bohatá činnost, večer zábavné hry, různé druhy tanců a příprava na vystoupení na Dnu Rokycan. Pro tanec budou dívky rozděleny do dvou skupin.  Pro všechny tanečnice máme připraveno velké překvapení, o kterém teď nemůžeme psát. Vše se dozvíte v průvodním dopise zaslaným dětem, kteří jedou s námi na taneční tábor. Do tábora nezapomeňte vzít své kamarádky, ale i dobrou náladu. Veškerou elektroniku včetně mobilů, notebooků a tabletů jen na vlastní zodpovědnost!!!.

Tábor je třeba zaplatit v celkové částce 4 500 Kč do 26.6. 2023 na č. účtu: 171507287/0300.

NOVĚ!!!! – Do poznámky pro příjemce napište jméno a příjmení dítěte – Hollywood (příklad: Jana Nováková – Hollywood)

Případné dotazy Vám zodpovíme na tel: +420 736 603 457, Pavel Hubert po 18 hod., nebo na emailu: martina737@seznam.cz

Pokud byste chtěli vidět filmy z našich jiných táborů, můžete se podívat na YouTube a vyhledat tyto filmy pod jménem PS Divoká Orlice a názvem daného tábora. Každý den budeme průběžně přidávat fotky z uplynulého dne a našeho programu na náš Facebookový profil PS Divoká Orlice, kde naleznete i fotografie z minulých ročníků. Pro velký zájem z minulých let Vás prosíme o včasné zaslání přihlášek a zaplacení tábora.