PS DIVOKÁ ORLICE POŘÁDÁ LETNÍ DOBRODRUŽNÝ TÁBOR „HOBBIT ANEB CESTA ZA DOBRODRUŽSTVÍM“

Tento tábor je určen pro děti od 6 do 15 let. Ubytovací kapacita tohoto tábora je 140 míst. V minulých letech jsme měli tematické tábory, jako: „Husité a křižáci“, „Pirátský“, „Olympijské hry“, „Zlatokopecký“, „Tajuplný ostrov“, „Narnie“, „Harry Potter“, „Indiana Jones“, „Cesta kolem světa za 80 dní“, „Pevnost Boyard“, „Harry Potter se vrací do Bradavic“ „ Olympijské hry 2021“,nebo „Tajuplný Ostrov“. V letošním roce jsme pro Vaše děti připravili dobrodružný tábor „ Hobbit, aneb cesta za dobrodružstvím“

Místo: RS Máj v Plasích.

Ubytování: V pevných budovách , kde je sociální zařízení, sprchy, el. energie a pokoje vybavené lůžkovinami. Taktéž máme připravené chatky po 4 a 6 osobách.

Stravování: V jídelně 5x denně. Pitný režim po celý den zajištěn.

Cena: 4 500 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, stravování, ráno švédské stoly a druhá večeře, program, věcné ceny, diplomy a film z tábora, účastnické listy, doprava.

Termín: 30. 7. – 6. 8. 2023

Odjezd: 30. 7. 2023 – místo a čas odjezdu a příjezdu bude upřesněn v průvodním dopise.

Příjezd: 6. 8. 2023

Táborová legenda: Bilbo Pytlík si žije poklidným životem ve své hobití noře do chvíle, kdy ho jednoho dne navštíví čaroděj Gandalf, který s sebou přivede 13 trpaslíků v čele s Thorinem Pavézou. Bilbo se dozví, že půjde společně s trpaslíky hledat Osamělou horu, domov trpaslíků, ve které se kvůli zlatu usídlil drak Šmak. Cestou se potkají se zlobry a napadnou je skřeti. Když od nich utíkají, Bilbo se ztratí, najde kouzelný prsten a setká se s Glumem. Prsten udělá Bilba neviditelným a tak Glumovi unikne. Dále jejich cesta vede přes Meddědocovo území. Za čas se od nich Gandalf odpojí a trpaslíci s Bilbem pokračují přes Temný hvozd, kde bojují se zlými pavouky a setkají se s lesními elfy, kteří je uvězní. Unikají v sudech od vína díky Bilbovi. V sudech doplují do města jezerních lidí. Od nich se vydávají přímo k hoře. Bilbo se s prstenem vydává za Šmakem. Ten z hory vyletí směrem na město jezerních lidí a vzteky chrlí oheň na celé město. V tomto městě žije Bard Lučištník, který draka následně zabije. Když se okolí dozví, že je drak mrtev, přicházejí armády nárokovat si bohatství v hoře. Přišli lidé, lesní elfové, trpaslíci a skřeti. Seběhne se velká bitva. Bilbo se poté vrací domů a navždy bude na svá dobrodružství vzpomínat.

Elektroniku včetně mobilů, notebooků a tabletů jen na vlastní zodpovědnost!

Tábor je třeba zaplatit v celkové částce 4 500 Kč do 26.6. 2023 na č. účtu: 171507287/0300. NOVĚ!!!! – Do poznámky pro příjemce napište jméno a příjmení dítěte – název tábora (příklad: Jana Nováková –tábor Hobbit).

Případné dotazy Vám zodpovíme na tel: + 420 736 603 457, (Pavel Hubert) po 18 hod., nebo na emailu: martina737@seznam.cz.

Pokud byste chtěli vidět filmy z našich jiných  táborů, můžete se podívat na YouTube a vyhledat tyto filmy pod jménem PS Divoká Orlice a názvem daného tábora. Každý den budeme průběžně přidávat fotky z našich výletů a programu na náš Facebookový profil PS Divoká Orlice, kde naleznete i fotografie z minulých ročníků. Pro velký zájem z minulých let Vás prosíme o včasné zaslání přihlášek a zaplacení tábora.